2421/500Aarhus
Asger Jorn: Kvinde i profil. Sign. A.J. 34. Olie på lærred. 29 x 20.
Vurdering :
30.000–40.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2421/638Aarhus
Else Alfelt: Komposition. Sign. Else Alfelt 45. Akvarel på papir. Bladstørrelse 20 x 25.
Vurdering :
10.000–12.000 DKK Næste bud:
2421/726Lyngby
Serge Vandercam: Uden titel. Usign. Olie på lærred. 50 x 40.
Vurdering :
6.000–8.000 DKK Næste bud:
2421/750Aarhus
Robert Jacobsen: Komposition. Sign. Rob. Jacobsen, 76/100. Håndkoloreret radering. Lysmål 33 x 27.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Næste bud: Dit bud: