2421/878
Kai Kristiansen, m.fl. (f. 1929, Møbelarkitekt)
112 bogstøtter af hhv. palisander, teak og eg.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Nogle revner og afslag.
Vurdering
Hammerslag