2421/​878

Kai Kristiansen, m.fl. (f. 1929, Møbelarkitekt)

112 bogstøtter af hhv. palisander, teak og eg.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Nogle revner og afslag.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

3.200 DKK
3.000 DKK