2420/​128

Dansk Barok kiste af egetræ, gennembrudte bånd, front med udvendig lås og sider med greb af jern. 18. årh. H. 70. B. 107. D. 57.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Nøgle medfølger.

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag

6.500 DKK

35 bud

295256 6.500 DKK
857597 6.000 DKK
295256 5.500 DKK
857597 (Autobud) 5.000 DKK
295256 5.000 DKK
857597 4.200 DKK
295256 (Autobud) 4.000 DKK
857597 4.000 DKK
295256 (Autobud) 3.800 DKK
1015362 3.600 DKK
295256 3.400 DKK
1015362 3.200 DKK
295256 (Autobud) 3.000 DKK
857597 3.000 DKK
295256 (Autobud) 2.900 DKK
857597 2.800 DKK
295256 2.700 DKK
1015362 2.600 DKK
295256 (Autobud) 2.500 DKK
1015362 2.400 DKK
295256 (Autobud) 2.300 DKK
1015362 2.200 DKK
295256 (Autobud) 2.100 DKK
1015362 2.000 DKK
295256 (Autobud) 1.650 DKK
1015362 1.600 DKK
295256 (Autobud) 1.550 DKK
1015362 1.500 DKK
295256 (Autobud) 1.300 DKK
1015362 1.250 DKK
295256 (Autobud) 1.200 DKK
1015362 1.150 DKK
295256 (Autobud) 1.100 DKK
1015362 1.050 DKK
295256 1.000 DKK