Victor von Plessen (f. 1900, d. 1988)
Palmer og strandhuse på en strand. Sign. V. v Plessen. Olie på malepap. Lysmål 49×58,5.
Krakeleringer af varierende størrelse. Behov for let overfladerensning.
837465 |