2420/550
Samuel Joensen-Mikines (f. Mykines 1906, d. København 1979)
Motiv fra Mykines. Sign. S. Joensen 29. Olie på lærred monteret på pap. 26×37.
Intet at bemærke.
Vurdering
Hammerslag
20 bud
936742 | ||
1095521 | ||
936742 | ||
1095521 | ||
936742 | ||
864067 (Autobud) | ||
936742 | ||
864067 (Autobud) | ||
936742 | ||
864067 (Autobud) | ||
936742 | ||
864067 | ||
936742 | ||
1139689 | ||
936742 | ||
830118 | ||
936742 | ||
1101048 | ||
1125484 | ||
136494 |