2420/350
Qum silketæppe, Persien. Medaljondesign. 20. årh.s slutning. 110×152.
ene ende med slidte frynser.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
ene ende med slidte frynser.