2421/693
Jack Kampmann (f. London 1914, d. 1989)
Færøsk bygd. Sign. Jack Kampmann. Olie på lærred. 24×33.
Enkelt afskalning. Herudover original stand.
Vurdering
13 bud
838592 | ||
830118 | ||
838592 | ||
823958 | ||
838592 | ||
1076606 | ||
838592 | ||
880892 (Autobud) | ||
838592 | ||
880892 (Autobud) | ||
838592 | ||
880892 | ||
838592 |