2421/​693

Jack Kampmann (f. London 1914, d. 1989)

Færøsk bygd. Sign. Jack Kampmann. Olie på lærred. 24×33.

Enkelt afskalning. Herudover original stand.

I Lyngby
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

13 bud

838592 3.200 DKK
830118 3.000 DKK
838592 2.900 DKK
823958 2.800 DKK
838592 2.700 DKK
1076606 2.600 DKK
838592 2.500 DKK
880892 (Autobud) 2.400 DKK
838592 2.400 DKK
880892 (Autobud) 2.300 DKK
838592 2.200 DKK
880892 2.100 DKK
838592 2.000 DKK

Levering i USA fra 810 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK