2421/777
Dansk snedkermester
Fritstående skrivebord af mahogni. Front med fire skuffer. H. 75. L. 140. B. 75.
Nøgle medfølger.
Alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og afslag. Falmet. Krakeleringer/revner på top.
Vurdering