2421/119
“Venus”. Stor haveskulptur af hvidmalet kunststen. Sign. i støbningen 'Papina'. 20. årh.s sidste halvdel. H. 182.
BEMÆRK: HAVESKULPTUREN ER UDSTILLET I GLOSTRUP.
Patina. Ridser og mærker.
Fra
i
Vurdering
3 bud
873991 | ||
814246 | ||
873991 |