2421/​119

“Venus”. Stor haveskulptur af hvidmalet kunststen. Sign. i støbningen 'Papina'. 20. årh.s sidste halvdel. H. 182.

BEMÆRK: HAVESKULPTUREN ER UDSTILLET I GLOSTRUP.

Patina. Ridser og mærker.

Fra i Lyngby
Vur­dering

8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

3 bud

873991 4.400 DKK
814246 4.200 DKK
873991 4.000 DKK