2421/​23

Stor dansk rokoko armstol af senere forgydlt træ. 18. årh.s midte.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret. Senere forgyldt.

Fra i Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?