Kristian von Hornsleth (f. Edinburgh, Skotland 1963)
F.Y.A.L. 2002. Sign. Hornsleth. Mixed media på plade. Diam. 60. H. 4.
Mærker og krakeleringer langs kanten, derudover overflade ridser og smuds.