2420/808
Kay Bojesen (f. København 1886, d. Gentofte 1958)
Legetøjsfigurer af eg, bestående af elefant og bjørn med bevægelige dele. Stemplet Kay Bojesen Design. Udført hos Rosendahl. H. 9 og 25. (2)
Intet at bemærke.
Vurdering
Hammerslag
11 bud
1031296 | ||
801465 | ||
1031296 (Autobud) | ||
801465 | ||
1031296 (Autobud) | ||
801465 | ||
1031296 | ||
801465 | ||
815931 | ||
801465 | ||
896810 |