2421/​89

Ovalt spejl i ramme af forgyldt træ, dekoreret med sløjfer og bånd. Louis XVI form, 19. årh. H. 98. B. 70.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Fra i Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?