2418/634
Parmo Baslund (f. Fredericia 1928, d. Uggerslev 1983)
Komposition. Sign. Parmo Baslund. Olie på plade. 61×90.
Original stand.
Moderne kunst og design, 30. april 2024
Vurdering
Hammerslag