2419/125
Louis XVI kommode af guldstafferet nøddetræ med plade af grå marmor. 18. årh.s slutning. H. 86. B. 116. D. 63.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. maj 2024
Vurdering
Hammerslag