2420/125
Dansk Christian VIII piedestalskab af mahogni, buet front med dør bag hvilken hylder. 19. årh.s midte. H. 146. B. 68. D. 40.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Finérskader. Finérreparationer. Beslag mangler.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
15 bud