2420/​104

Lille dansk barok kiste af egetræ med gennembrudte jernbånd. 18. årh.'s midte. H. 54. B. 70. D. 41.

Brugsslitage. Nøgle medfølger.

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag