2421/755
Jesper Christiansen (f. Frederiksberg 1955)
Uden titel. Sign. Jesper Christiansen 2003, 50/325. Litografi i farver. Lysmål 63,5×47.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
7 bud
1009294 (Autobud) | ||
995781 | ||
1009294 (Autobud) | ||
995781 | ||
1009294 | ||
928510 | ||
824430 |