2421/​843

Ole Pless Jørgensen

“Pipeline”. Et par udendørs væglamper af galvaniseret metal. Udført hos Nordisk Solar H. 37. D. 26. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

I Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

5 bud

936267 380 DKK
7774 360 DKK
936267 340 DKK
815067 320 DKK
1060895 300 DKK

Levering i USA fra 1.250 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK