2421/843
“Pipeline”. Et par udendørs væglamper af galvaniseret metal. Udført hos Nordisk Solar H. 37. D. 26. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
5 bud
936267 | ||
7774 | ||
936267 | ||
815067 | ||
1060895 |