2420/914
Peter J. Lassen (f. 1930, d. 2019)
“Montana”. 26 moduler, otte sokler og to plader af hvid MDF i forskellige mål. Udført hos Montana. (36)
Mål:
Otte moduler: H. 70. B. 47. D. 30. Fire moduler med skuffe: H. 47. B. 70. D. 30. Fire moduler: H. 47. B. 47. D. 30. Otte moduler: H./B. 70. D. 30. Smalt modul med skuffer: H. 70. B. 36. D. 47. Skab: H./B. 70. D. 47.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Misfarvede.
Vurdering
Hammerslag
20 bud
844112 | ||
1096901 | ||
800493 (Autobud) | ||
1096901 | ||
800493 (Autobud) | ||
1096901 | ||
800493 (Autobud) | ||
1096901 | ||
800493 | ||
1096901 (Autobud) | ||
800493 | ||
1096901 (Autobud) | ||
885063 | ||
1096901 (Autobud) | ||
102054 | ||
1096901 (Autobud) | ||
102054 | ||
1096901 (Autobud) | ||
802930 | ||
1096901 |