2421/​125

Svensk rokoko kommode af rosentræ indlagt med frugttræ, beslag og montering af bronze, plade af gråbroget marmor. 18. årh.s midte. H. 82. B. 126. D. 60.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Finérreparationer. Finérskader.

Fra i Lyngby
Vur­dering

8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?