2421/924
Søren Nissen (f. 1944)
Ebbe Gehl (f. 1942, d. 2023)
“GM 2110”. Spisebord med plade af massiv valnød, udtræk i enderne, ben af rustfrit stål. Udført hos Naver Collection. H. 74. L. 170. B. 100.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Falmet. Tillægsplader medfølger ikke.
Vurdering
4 bud
986509 (Autobud) | ||
890056 | ||
986509 | ||
867377 |