2421/​38

Spansk-filippinsk langbord af narratræ (Pterocarpus indicus). 18./19. årh. H. 76. L. 188. D. 79.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Større/dyb ridse i den ene ende af bordpladen. Restaureret.

I Aarhus
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?