2420/​132

Langbord af massiv mørkpoleret elm, balusterformede gavle. 20. årh. H. 78. L. 232. B. 100.

Brugsspor

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag

2.200 DKK

15 bud

835484 (Autobud) 2.200 DKK
802614 2.100 DKK
835484 (Autobud) 1.950 DKK
802614 1.900 DKK
835484 (Autobud) 1.850 DKK
802614 1.800 DKK
835484 (Autobud) 1.750 DKK
806405 1.700 DKK
835484 (Autobud) 1.650 DKK
806405 1.600 DKK
835484 (Autobud) 1.550 DKK
806405 1.500 DKK
835484 (Autobud) 1.100 DKK
802614 1.050 DKK
835484 1.000 DKK