2420/​797

Paul Colin, efter (f. Nancy 1892, d. Nogent-sur-Marne 1985)

“Cie. Gle. Transatlantique”. Tryksign. Litografisk plakat. Bladstørrelse 60×40. Uindrammet.

Håndteringsmærker. Papiret er let gulnet.

Moderne kunst og design, 14. maj 2024

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

320 DKK

7 bud

320 DKK
300 DKK
290 DKK
280 DKK
270 DKK
260 DKK
250 DKK