2421/​74

Kinesisk konsolbord af mørkbejdset træ, rigt udskåret med blomster og bladværk, opsat på tre cabriole ben. 20. årh.s. begyndelse. H. 74. B. 90.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?