2421/831
Kristian von Hornsleth (f. Edinburgh, Skotland 1963)
Uden titel, 1993. Sign. og dateret på bagsiden Kristian Hornsleth 1993. Mixed media på perforeret lærred. 52×52. Uindrammet.
Proveniens: Bruun Rasmussen Kunstauktioner, nr. 2233/657.
Original stand.
Vurdering