2421/​41

Øreklapstol i engelsk stil betrukket med brunt læder, sæde med pude, ben af mahogni. George III stil, ca. 1920. H. 106. B. 80. D. 80.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Ridser på ryggen og slidt på kanterne. Siddepuden en er flad.

Fra i Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

823137 2.000 DKK