2421/​69

Komplet samling af juleskeer af forgyldt sølv og sterlingsølv, 1910–2009. Julegafler: 1972 og 1974. Ekstra juleske: 1961. A Michelsen og Georg Jensen Vægt 4980 g. (103)

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Flere replika skeer.

I Lyngby
Vur­dering

30.000–40.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

5 bud

875139 (Autobud) 25.000 DKK
295626 24.000 DKK
875139 (Autobud) 23.000 DKK
804904 22.000 DKK
875139 21.000 DKK

Levering i USA fra 1.250 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK