2421/​620

Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)

Uden titel. Sign. MA 91, 90/100. Litografi. Bladstørrelse 95×67. Uindrammet.

Mindre håndteringsmærker.

I Aarhus
Vur­dering

2.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

16 bud

1026469 (Autobud) 2.100 DKK
825493 2.000 DKK
1026469 (Autobud) 1.600 DKK
1137135 1.550 DKK
1026469 1.500 DKK
1137135 1.450 DKK
1026469 1.400 DKK
1155671 (Autobud) 1.350 DKK
1026469 1.350 DKK
1155671 (Autobud) 1.300 DKK
1026469 1.250 DKK
1155671 1.200 DKK
985559 1.150 DKK
576 1.100 DKK
808206 1.050 DKK
990556 1.000 DKK

Levering i USA fra 3.390 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK