2421/​26

Svensk rokoko vægkonsol af forgyldt træ med plade af marmoreret træ. 18. årh.s midte. H. 75. B. 85. D. 40.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

I Aarhus
Vur­dering

10.000–12.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?