2421/213
Arthur Wasse (f. 1854, d. 1930)
Arthur Wasse. Portræt af en fornem herre med hvid krave. Sign. A. Wasse 82. Olie på lærred. 65×52,5.
Rensning anbefales.
Vurdering
Hammerslag
26 bud