2420/​2091

Pierre Balmain

Chronograph af delvist guldbelagt stål. Ref 5980. Quartz. Rem af sort præget læder. Ø 37 mm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Senere uoriginal rem. Uret går ikke. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Mangler skrue i rem.

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag