2421/717
Folmer Bendtsen (f. København 1907, d. Frederikssund 1993)
Skovparti. Sign. Folmer B. 34. Olie på lærred. 100×155.
Mindre krakeleringer samt afskalninger. God stand.
Vurdering
21 bud
1035977 (Autobud) | ||
329529 | ||
1035977 | ||
1157069 (Autobud) | ||
981559 | ||
1157069 (Autobud) | ||
329529 | ||
1157069 | ||
1016983 | ||
1157069 | ||
906478 | ||
1107712 | ||
926738 | ||
1116506 (Autobud) | ||
926738 | ||
1116506 | ||
926738 (Autobud) | ||
957589 | ||
926738 | ||
954249 | ||
872185 |