2421/​717

Folmer Bendtsen (f. København 1907, d. Frederikssund 1993)

Skovparti. Sign. Folmer B. 34. Olie på lærred. 100×155.

Mindre krakeleringer samt afskalninger. God stand.

I Lyngby
Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

21 bud

1035977 (Autobud) 4.600 DKK
329529 4.400 DKK
1035977 4.200 DKK
1157069 (Autobud) 4.000 DKK
981559 3.800 DKK
1157069 (Autobud) 3.600 DKK
329529 3.400 DKK
1157069 3.200 DKK
1016983 3.000 DKK
1157069 2.900 DKK
906478 2.800 DKK
1107712 2.700 DKK
926738 2.600 DKK
1116506 (Autobud) 2.500 DKK
926738 2.500 DKK
1116506 2.400 DKK
926738 (Autobud) 2.300 DKK
957589 2.300 DKK
926738 2.200 DKK
954249 2.100 DKK
872185 2.000 DKK