2421/​639

Dansk møbelsnedker

Fritstående skrivebord af teak, front med otte skuffer, bagside med låger og klap, greb og sko af messing. 1950'erne. H. 75 L. 155. B. 85.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Mindre mærker på plade. Nøgle medfølger.

I Aarhus
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?