2420/​886

Karim Rashid

“Tide”. Skænk af sortlakeret træ, bølget front med to skuffer og to låger. Udført hos Casamania & Horm. H. 97. B. 192. D. 50.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. En løs lamel.

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag

4.000 DKK

893952 4.000 DKK