2420/765
Sigurd Resell (f. Meldal 1920, d. 2010)
“Falcon”. Hvilestol med stel af forkromet stål. Sæde og ryg betrukket med sort, dybthæftet skind. Udført hos Vatne Møbler, Norge.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Skind med pletter, smuds og slitage.
Vurdering
Hammerslag
17 bud
1091700 (Autobud) | ||
869654 | ||
1091700 (Autobud) | ||
869654 | ||
1091700 (Autobud) | ||
970848 | ||
1091700 | ||
869654 (Autobud) | ||
1091700 | ||
869654 | ||
970848 | ||
869654 | ||
1040182 (Autobud) | ||
869654 | ||
1040182 | ||
1017480 | ||
802930 |