2420/231
Ubekendt maler, 18. årh.
Interiør hvor der leges med tinsoldater. Usigneret. Olie på træ. 38,5×46,5.
Vertikale revner. Retoucheringer. Enkelte minimale krakeleringer samt enkelte minimale afskalninger.
Vurdering
Hammerslag
1157098 |