2421/757
Jo Hammerborg (f. 1920, d. 1982)
“Orient”. Pendel af kobber med fatningsskjuler af palisander. Formgivet 1963. Udført hos Fog & Mørup. H. 37. Diam. 33.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
3 bud
85176 | ||
1034794 | ||
85176 |