2420/1198
Halskæde af forgyldt sølv prydet med talrige cabochonslebne turmaliner, citriner m.m. L. 37,5 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
32 bud
809397 | ||
555 | ||
1084249 (Autobud) | ||
555 | ||
1084249 | ||
555 (Autobud) | ||
1084249 | ||
555 (Autobud) | ||
867483 | ||
555 (Autobud) | ||
867483 | ||
555 (Autobud) | ||
867483 | ||
555 (Autobud) | ||
867483 | ||
555 (Autobud) | ||
867483 | ||
555 | ||
993528 (Autobud) | ||
555 | ||
993528 | ||
1100629 | ||
1027075 | ||
1100629 (Autobud) | ||
1027075 | ||
1100629 | ||
1027075 (Autobud) | ||
1100629 | ||
1027075 (Autobud) | ||
896810 | ||
1027075 | ||
289740 |