2421/282
Penalhus af rigt udskåret egetræ. 18. årh. H. 6. B. 8. L. 15.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Mindre revner i træet.
Vurdering
8 bud
867731 (Autobud) | ||
844567 | ||
867731 | ||
844567 (Autobud) | ||
867731 | ||
844567 (Autobud) | ||
801213 | ||
844567 |