2421/​282

Penalhus af rigt udskåret egetræ. 18. årh. H. 6. B. 8. L. 15.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Mindre revner i træet.

I Aarhus
Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

8 bud

867731 (Autobud) 1.800 DKK
844567 1.750 DKK
867731 1.550 DKK
844567 (Autobud) 1.500 DKK
867731 1.450 DKK
844567 (Autobud) 1.250 DKK
801213 1.200 DKK
844567 1.000 DKK

Levering i USA fra 550 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK