2421/​636

Dansk kunstner

Vægskab af bemalet træ, front med to låger udskåret med skønvirkeornamenter i relief. Ca. 1900. H. 107. B. 101. D. 28.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?