2420/956
Skandinavisk design
Et par bordlamper af messing med justérbare skærme. 1950'erne. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
24 bud
1037514 (Autobud) | ||
859022 | ||
1037514 (Autobud) | ||
859022 | ||
1037514 (Autobud) | ||
859022 | ||
1037514 | ||
859022 | ||
853301 (Autobud) | ||
859022 | ||
853301 (Autobud) | ||
1051660 | ||
853301 (Autobud) | ||
998593 | ||
853301 (Autobud) | ||
998593 | ||
853301 (Autobud) | ||
1051660 | ||
853301 (Autobud) | ||
1051660 | ||
853301 (Autobud) | ||
1051660 | ||
853301 | ||
1051660 |