2421/​151

Et par næstvedstager samt et par barok lysestager af messing, disse med ligeknækket fordstykke og stemplet CB. 18. årh. H. 16–17 cm. (4)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

164145 1.500 DKK

Levering i USA fra 820 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK