2421/151
Et par næstvedstager samt et par barok lysestager af messing, disse med ligeknækket fordstykke og stemplet CB. 18. årh. H. 16–17 cm. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
164145 |