2420/1195
Marguerite smykkesæt af forgyldt sterlingsølv bestående af et par øreclips, broche og armbånd i form af marguerites. Øreclips L. 3,3 cm. Broche B. 5 cm. Armbånd B. 18 mm. L. 20,3 cm. (4)
Æske medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
26 bud
940589 | ||
1054761 | ||
940589 | ||
2354 (Autobud) | ||
940589 | ||
2354 (Autobud) | ||
940589 | ||
2354 (Autobud) | ||
940589 | ||
2354 | ||
940589 | ||
839584 | ||
940589 | ||
896810 (Autobud) | ||
940589 | ||
896810 (Autobud) | ||
940589 | ||
896810 (Autobud) | ||
838257 | ||
896810 (Autobud) | ||
838257 | ||
896810 (Autobud) | ||
838257 | ||
896810 (Autobud) | ||
978591 | ||
896810 |