2420/892
Arne Karlsen (f. 1927, d. 2018)
Seng af mahogni, sider og ryg udspændt med flet. Bund med aftagelige lameller. Udført hos Interna. H. 73. L. 206. B. 125.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker.
Vurdering
Hammerslag
801039 |