2421/​961

Dansk møbeldesign

Lille kommode af palisander. Udført 1960'erne. H. 70. L. 60. D. 35.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?