2421/​32

Anglo indisk bogskab af teak i engelsk stil, front med fire vitrine skydelåger, herunder tre skuffer. Ca. 1900. H. 224. B. 160. D. 36 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Reparationer.

I Aarhus
Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?