2420/​1215

Safir- og diamantring af 14 kt. hvidguld prydet med facetslebet safirer og old mine-cut diamanter. Vægt ca. 4,5 g. Str. 54

Fremstår med alders- og brugsslitage. Mangler flere stene. Flere mellemrum udfyldt med brun substans.

Smykker ▸ Ringe

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag