2421/​258

Skulptur af patineret bronze i form af siddende hund. Usign. 20. årh. H. 23.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

I Aarhus
Vur­dering

2.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

Levering i USA fra 820 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK